Tabletki Perfect Bust
na powiekszenie biustu

Dodaj opinie

Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu Perfect Bust znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.

Wasze opinie


Przyznaję, że Perfect Bust zupełnie mnie zaskoczył. Jestem osobą, która jeżeli się za coś bierze, to robi to porządnie – kupiłam zatem nie tylko tabletki, ale i krem. Jak każdy spodziewałam się efektów od razu, musiałam jednak trochę poczekać, ale jak się zaczęło to się zaczęło!

MiriWygląd mojego biustu zdecydowanie się poprawił w różnych aspektach. Jestem jeszcze młoda, mam 25 lat, ale jakiś czas temu zaczęłam martwić się wyglądem moich piersi. Dużo ćwiczę, biegam, skaczę, a mając miseczkę D łatwo pewne „naciągnięcie” skóry, szczególnie, jak na początku nie używałam staników sportowych. Na szczęście Perfect Bust mi pomógł i już nie myślę tak obsesyjnie o wyglądzie piersi. Skóra jest bardziej elastyczna i choć na początku czułam dziwne mrowienie, to teraz wiem, że zdecydowanie się to opłaciło – nie tylko wielkością, ale w mojej opinii przede wszystkim kształtem

Active WomanSzczerze to poważnie zaczęłam już myśleć o operacji biustu. Po porodzie i karmieniu wszystko się pozmieniało – kiedyś byłam dumna ze swoich piersi, a do niedawna jak na nie patrzyłam to chciało mi się płakać. Miałam wrażenie, że zwisają, wyglądają mało seksownie... szukałam różnych sposobów, smarowałam kremami modelującymi i co? Jakaś poprawa może i była, ale niewielka. Jak koleżanka poradziła mi tabletki Perfect Bust to na początku ją wyśmiałam, ale potem zdecydowałam się zaryzykować, bo w gruncie rzeczy nie miałam też nic do stracenia. I to był największy krok w kierunku pięknego wyglądu, jaki wykonałam! Po jakimś czasie wszystko zaczęło wracać do normy, piersi trochę podniosły się i już nie wyglądały tak, jakbym nigdy nie nosiła stanika. Skóra zmieniła się nawet w dotyku i wreszcie przestaję się wstydzić przy moim facecie.

Zadowolona mama